Cartus inkjet HP C9351AE, black, 5 ml, Deskjet 3920, Deskjet 3940 ,Deskjet D1360, Deskjet D1460, Deskjet D1560, Deskjet D2360, DeskjetD2460, Deskjet F2180, Deskjet F2280, Deskjet F2290, Deskjet F370,Deskjet F380 AIO, Deskjet F4172, Deskjet F4180, OfficeJet 4355,Off iceJet J3680, NR.21
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C9351AE, black, 5 ml, Deskjet 3920, Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
144,99lei
Stoc epuizat
| Culoare cerneală | black |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| HP segment | Business |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Box contents | Ink cartridge |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 55% |
| Compatibility | HP 21 ink cartridges work with: |
| Black ink page yield | 190 pages |
| Black ink volume | 5 ml |
| Pallet gross weight | 134.85 g |
| Master (outer) case gross weight | 4.21 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Stacking number for pallet | 1 pc(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962834312; (BA5) 829160941356; (BA6) 829160941363; (UUQ) 884962780756; (UUS) 884962780749 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962834312, 829160941356, 829160941363, 884962780756, 884962780749 |
| Ink drop | 17 |
| Print head nozzles | 416 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.