Cartus inkjet HP CC640EE, black, 4 ml, Deskjet D1660,D2660, D5560,F2420, F2492, F4210, F4280, F4580, Envy 110E AIO, Photosmart C4680,Photosmart C4780 AIO, NR.300
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CC640EE, black, 4 ml, Deskjet D1660,D2660, D5560
Producator:
Hp
Disponibilitate:
1 în stoc
130,99lei
1 în stoc
| Culoare cerneală | black |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Colour | No |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 48 pc(s) |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Box contents | Ink cartridge |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 70% |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Retail only | N |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Compatibility | HP 300 ink cartridges work with: |
| Print cartridge volume (metric) | 4 ml |
| Print head swath | 1.42 cm (0.56) |
| Print head nozzles | 336 |
| Black ink page yield | 200 pages |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 200 pages |
| Package dimensions (W x D x H) | 116.1 x 36.1 x 115.1 mm (4.57 x 1.42 x 4.53) |
| Package weight (imperial) | 0.0544 kg (0.12 lbs) |
| Ink drop | 13.8 pl |
| Weight (imperial) | 1.05 oz |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Pallet gross weight | 193.4 g |
| Case or master carton weight | 3.51 kg |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 23.62 x 7.87 x 6.46 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1128 mm (47.2 x 31.5 x 44.4) |
| Pallet weight (imperial) | 193.4 kg (426.4 lbs) |
| Larger master (outer) case gross weight | 3.51 g |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.