Cartus inkjet HP CH564EE,tricolor, 8 ml, Deskjet 1000, Deskjet 1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050A AIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO, NR.301XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CH564EE,tricolor, 8 ml, Deskjet 1000, Deskjet 1050AAIO,Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
9 în stoc
220,99lei
9 în stoc
| Culoare cerneală | pack(c/m/y) |
|---|---|
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Colour | Yes |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Box contents | Ink cartridge |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Colour ink page yield | 300 pages |
| Products per pallet | 2160 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 36 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Compatibility | HP 301 ink cartridges work with: HP DeskJet 2540 |
| HP segment | Enterprise |
| Print cartridge volume (metric) | 6 ml |
| Retail only | N |
| BCP bubble graphic colour | Tri-color |
| OEM code | 301XL |
| Print head swath | 1.42 cm (0.56) |
| Print head nozzles | 612 |
| Colour ink volume | 6 ml |
| Total amount of recycled materials used for making | 60% |
| Empty weight | 32 g |
| Pallet gross weight | 170.66 g |
| Larger master (outer) case gross weight | 4.05 g |
| Master (outer) case gross weight | 4.05 kg (8.92 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894576; (ABE) 884962894552; (BA3) 884962894569 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894576, 884962894552, 884962894569 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.