Cartus cerneala HP CN045AE, black, 2300 pagini, OfficeJet Pro 251DW ,OfficeJet Pro 276DW, OfficeJet Pro 8100 N811A, OfficeJet Pro 8600AE-AIO, OfficeJet Pro 8600A Plus E-AIO, OfficeJet Pro 8610 e-AIO ,OfficeJet Pro 8620 e-AIO, NR.950XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN045AE, black, 2300 pagini, OfficeJet Pro 251DW
Producator:
Hp
Disponibilitate:
1 în stoc
288,98lei
1 în stoc
| Culoare cerneală | black |
|---|---|
| Capacitate cartuș | 51-100ml |
| Printing colours | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 9 pc(s) |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Products per pallet | 3600 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Products per larger master (outer) case | 40 pc(s) |
| Compatibility | HP 950 ink cartridges work with: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Black ink page yield | 2300 pages |
| Black ink volume | 53 ml |
| OEM code | 950XL |
| Package dimensions (WxDxH) | 119 x 126 x 36 mm |
| Pallet gross weight | 597 g |
| Larger master (outer) case gross weight | 6.41 g |
| Master (outer) case gross weight | 6.41 kg (14.1 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615278; (999) 886111755431; (BGX) 886111748914; (BGY) 886111748969 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111615278, 886111755431, 886111748914, 886111748969 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.