Cartus inkjet HP CN048AE, yellow, 1500 pagini, OfficeJet Pro 251DW ,OfficeJet Pro 276DW, OfficeJet Pro 8100 N811A, OfficeJet Pro 8600AE-AIO, OfficeJet Pro 8600A Plus E-AIO, OfficeJet Pro 8610 e-AIO ,OfficeJet Pro 8620 e-AIO, NR.951XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN048AE, yellow, 1500 pagini, OfficeJet Pro 251DW
Producator:
Hp
Disponibilitate:
1 în stoc
212,98lei
1 în stoc
| Capacitate cartuș | 11-20ml |
|---|---|
| Culoare cerneală | yellow |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Products per larger master (outer) case | 50 pc(s) |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Compatibility | HP 951 ink cartridges work with: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Colour ink page yield | 1500 pages |
| Package dimensions (WxDxH) | 114 x 126 x 25 mm |
| Products per pallet | 4500 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 9 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| OEM code | CN048AE |
| Package volume | 70 cm³ |
| Pallet gross weight | 368 g |
| Master (outer) case gross weight | 3.87 g |
| Larger master (outer) case gross weight | 3.87 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615308; (999) 886111755462; (BGX) 886111748945; (BGY) 886111748990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111615308, 886111755462, 886111748945, 886111748990 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.