Cartus inkjet HP CZ132A,yellow, 29 ml, HP Designjet T120, Designjet T52024”, Designjet T520 36′, NR.711
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CZ132A,yellow, 29 ml, HP Designjet T120, DesignjetT52024'',
Producator:
Hp
Disponibilitate:
1 în stoc
341,99lei
1 în stoc
| Capacitate cartuș | 21-50ml |
|---|---|
| Culoare cerneală | yellow |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Printing colours | Yellow |
| Compatibility | HP DesignJet T120, T520 |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | CZ132A |
| Products per pallet | 6000 pc(s) |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 12 pc(s) |
| Pallet gross weight | 518.83 g |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1702 mm |
| Products per larger master (outer) case | 50 pc(s) |
| Larger master (outer) case gross weight | 0.08 g |
| Master (outer) case gross weight | 4.15 kg (9.16 lbs) |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.