| Tip | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 – 20000 |
| Conectare | Jack 3,5 mm |
| Diametru difuzor (mm) | 32 |
| Utilizare | Acasa |
| Impedanta | 32 |
| Microfon | Da |
| Greutate | 70 g |
| Altele | Sensibilitate : 107 dB Volume Control Unidirectional ECM boom |
Casti audio
Casti Razer Tetra Wired Console Chat, negru
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
269,99lei
Stoc epuizat
| Producator | RAZER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Gaming | Da |
| Microfon | Yes |
| Design căști | ON-EAR |
| Conectivitate | Jack 3.5mm |
| Iluminare | Nu |
Nu există recenzii încă.