
Combine frigorifice
COMBINA FRIGORIFICA FRAM FC-VRR340BDF+
Producator:
Fram
Disponibilitate:
37 în stoc
4.248,99lei
37 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Număr uși | 2 |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Less Frost |
| Volum net frigider | 201-300 L |
| Volum congelator | 107 L |
| Volum frigider | 233 L |
| Volum net congelator | 106-120 L |
| Volum net total | 301-350 L |
| Volum total | 340 L |
| Culoare | Burgundy |
| Greutate | 75.00 kg |
| Inaltime | 190.10 cm |
| Latime | 60.50 cm |
| Adancime | 68.10 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Ecran profesional LFD Monitor Signage Philips 32” D-Line, FHD, 24/7
Nu există recenzii încă.