
Combine frigorifice
COMBINA FRIGORIFICA FRENCH DOOR HEINNER HCFD-H320GBKE++
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.993,99lei 5.290,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Dozator apă | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Volum net frigider | 100-200 L |
| Tip display: | Touch |
| Clasa energetică | E |
| Volum net total | 301-350 L |
| Culoare | Sticla neagra |
| Număr uși | 4 |
| Volum congelator | 129 L |
| Volum frigider | 191 L |
| Volum net congelator | 121-150 L |
| Volum total | 320 L |
| Functii produs | Compresor inverter |
| Greutate | 79.00 kg |
| Inaltime | 186.00 cm |
| Latime | 63.50 cm |
| Adancime | 68.50 cm |

Nu există recenzii încă.