
Combine frigorifice
COMBINA FRIGORIFICA HEINNER HC-N269F+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
1.243,99lei 2.294,99lei
100 în stoc
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Volum net frigider | 100-200 L |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Volum net congelator | 71-90 L |
| Număr uși | 2 |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Volum net total | 250-300 L |
| Functii produs | Nu |
| Volum congelator | 71 L |
| Volum frigider | 198 L |
| Volum total | 269 L |
| Greutate | 53.00 kg |
| Inaltime | 180.00 cm |
| Latime | 55.00 cm |
| Adancime | 55.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.