
Combine frigorifice
FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-205F+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
930,99lei 1.818,99lei
100 în stoc
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Număr uși | 2 |
| Volum net congelator | 10-50 L |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 40.00 kg |
| Inaltime | 143.40 cm |
| Latime | 55.00 cm |
| Adancime | 54.20 cm |
| Volum net frigider | 151-200 L |
| Volum congelator | 41 L |
| Volum net total | 100-250 L |
| Volum frigider | 165 L |
| Volum total | 206 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.