
Combine frigorifice
FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-H2206SF+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
929,99lei 1.893,99lei
100 în stoc
| Dozator apă | Nu |
|---|---|
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Culoare | Argintiu |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Număr uși | 2 |
| Volum net congelator | 10-50 L |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 38.00 kg |
| Inaltime | 143.00 cm |
| Latime | 54.50 cm |
| Adancime | 55.50 cm |
| Volum net frigider | 151-200 L |
| Volum net total | 100-250 L |
| Volum congelator | 37 L |
| Volum frigider | 169 L |
| Volum total | 206 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.