
Combine frigorifice
FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-H415NFDXWDF+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.987,99lei 3.802,99lei
Stoc epuizat
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Tip încastrare | Standard |
| Dozator apă | Da |
| Număr uși | 2 |
| Tip display: | Touch |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasa energetică | F |
| Volum net congelator | 91-105 L |
| Volum net frigider | 301-400 L |
| Volum net total | 401-450 L |
| Greutate | 72.00 kg |
| Inaltime | 178.00 cm |
| Latime | 70.00 cm |
| Adancime | 68.00 cm |
| Tip răcire | No-frost |
| Culoare | Inox Antracit |
| Volum congelator | 94 L |
| Volum frigider | 319 L |
| Volum total | 413 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.