
Combine frigorifice
FRIGIDER CU O USA HEINNER HF-100NHF+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
643,99lei 1.105,99lei
Stoc epuizat
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 20.00 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 48.00 cm |
| Adancime | 45.00 cm |
| Număr uși | 1 |
| Volum net congelator | 0 L |
| Volum congelator | 0 L |
| Volum frigider | 93 L |
| Volum total | 93 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.