
Combine frigorifice
FRIGIDER CU O USA HEINNER HF-N94SF+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
611,99lei 1.179,99lei
100 în stoc
| Dozator apă | Nu |
|---|---|
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Culoare | Argintiu |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 21.50 kg |
| Inaltime | 84.20 cm |
| Latime | 47.50 cm |
| Adancime | 44.80 cm |
| Număr uși | 1 |
| Volum net congelator | 0 L |
| Volum congelator | 0 L |
| Volum frigider | 94 L |
| Volum total | 94 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.