
Combine frigorifice
FRIGIDER CU O USA HEINNER HF-V250F+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.138,99lei 2.042,00lei
Stoc epuizat
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Dozator apă | Nu |
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Clasa energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 39.00 kg |
| Inaltime | 145.50 cm |
| Latime | 54.00 cm |
| Adancime | 59.50 cm |
| Număr uși | 1 |
| Volum net congelator | 0 L |
| Volum net total | 251-300 L |
| Volum net frigider | 251-300 L |
| Volum congelator | 0 L |
| Volum frigider | 255 L |
| Volum total | 255 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.