
Combine frigorifice
FRIGIDER CU O USA HEINNER HF-V401NFXWDF+
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
1.843,99lei 3.461,99lei
100 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Tip display: | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Dozator apă | Da |
| Clasa energetică | F |
| Culoare | Aspect inox |
| Functii produs | Functie Super racire |
| Volum net frigider | 301-400 L |
| Greutate | 64.00 kg |
| Inaltime | 186.00 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 65.00 cm |
| Volum net total | 351-400 L |
| Număr uși | 1 |
| Volum net congelator | 0 L |
| Tip răcire | No-frost |
| Volum congelator | 0 L |
| Volum frigider | 389 L |
| Volum total | 389 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.