Desktop Dell OptiPlex 3000 MT, 180W Bronze Power Supply, Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled), EPEAT 2018 Registered (Silver), ENERGY STAR Qualified, 12th Generation Intel Core i5-12500 (6 Cores/18MB/12T/3.0GHz to 4.6GHz/65W), Intel Integrated Graphics, 8GB (1x8GB) DDR4 Non-ECC Memory, M.2 2230 256GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, 8x DVD+/-RW 9.5mm Slimline Optical Disk Drive, No Media Card Reader, No Wireless LAN Card (no WiFi enablement), No Wireless Driver (no WiFi enablement), No Additional Add In Cards, No PCIe add-in card, No Additional Video Ports, Dell Optical Mouse-MS116 – Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (English) – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet port, USB ports: Front: 2 x USB 2.0 ports, 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, Rear: 2 x USB 2.0 ports with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, Audio port: Universal audio jack, Video port: 1 x DisplayPort 1.4 port, 1 x HDMI 1.4b port, Media-card reader: Not supported, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, Memory specifications: Memory slots: 2 x DIMM Slots, Memory type: DDR4, Memory speed: 3200 MH, Maximum memory configuration: 64 GB, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Desktop PC
Desktop Dell OptiPlex 3000 MT, i5-12500, 8GB, 256GB SSD, W11
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.056,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 256GB |
| Wi-Fi | No |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| Discrete graphics card | No |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| Operating system language | Multilingual |
| Idle States | Yes |
| Trial software | Microsoft Office |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Mouse included on selected markets only | Yes |
| Keyboard included on selected markets only | Yes |
| Optical drive type | DVD±RW |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Chassis type | Tower |
| Motherboard chipset | Intel B660 |
| Power supply input voltage | 90 – 264 V |
| Display included | No |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Audio chip | Realtek ALC3246-CG |
| Operating vibration | 0.26 G |
| Non-operating vibration | 1.37 G |
| Non-operating shock | 105 G |
| Card reader integrated | No |
| HDMI version | 1.4b |
| Bus type | DMI4 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Format desktop | Tower |
| Placement supported | Vertical |
| Audio system | High Definition Audio |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Tip RAM | non-ECC |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Sloturi memorie | 2 |
| Unitate optica | Da |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 3.2 Gen 1 | Da |
| USB Type-C | Nu |
| USB 3.2 Gen 2 | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Wireless | Nu |
| Bluetooth | Nu |
| Max TDP | 65 W |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Slot m.2 | 1 |
| Frecventa | 4.6 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| HDD | None |
| Tip | DDR4 |
| Sistem Operare | Windows 11 PRO |
| SSD | 256GB |
| Model Procesor | 12500 |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 770 |
Nu există recenzii încă.