Desktop Dell OptiPlex 3080 MFF, Micro with 65W up to 87% efficient adapter, Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled), EPEAT 2018 Registered (Silver), ENERGY STAR Qualified, 10th Generation Intel Core i5-10500T (6-Core, 12MB Cache, 2.3GHz to 3.8GHz, 35W), 16GB (1X16GB) DDR4 non-ECC Memory, M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, Wireless Driver, Intel Wi-Fi 6 AX200 2×2 (Gig+) + Bluetooth 5, 65 Watt AC Adapter, Intel® Wi-Fi 6 AX200 2×2 (Gig+) + Bluetooth 5, Internal Wireless Antennas, No Stand Option, Dell Optical Mouse- MS116 – Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (English) – US International, Ports: 1 x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps (rear), 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (front), 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (rear), 1 x USB 2.0 port (rear), 1 x USB 2.0 port with Smart Power on (rear), 1 x Universal Audio Jack (front), 1 Line-out audio port (front, retaksable), 1 x DisplayPort 1.4 port (rear), 1 x HDMI 1.4 port (rear), 1 x VGA Port/DisplayPort 1.4 Port/HDMI 2.0b Port (optional), Dimensions (H x W x D): Front height: 182 mm, Rear height: 182 mm, Width: 36.00 mm, Depth: 178.56 mm, Weight: 1.38 kg, Ubuntu Linux 18.04, 3y Basic Onsite Service Extension
Desktop PC
Desktop Dell OptiPlex 3080 MFF, i5-10500T, 16GB, 256GB SSD, Ubuntu
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.148,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 256GB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Capacitate stocare | 256GB |
| Model GPU | Intel UHD Graphics |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Unitate optica | Nu |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| Discrete graphics card | No |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| Operating system language | Multilingual |
| Idle States | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor cache | 12 MB |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Intel Software Guard Extensions (Intel SGX) | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Intel Clear Video Technology | Yes |
| Mouse included on selected markets only | Yes |
| Keyboard included on selected markets only | Yes |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| Line-out | Yes |
| Display included | No |
| Operating vibration | 0.26 G |
| Non-operating vibration | 1.37 G |
| Non-operating shock | 105 G |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Chassis type | MFF |
| Processor generation | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Configurable TDP-down frequency | 1.7 GHz |
| Microphone in | No |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Format desktop | Mini Tower |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Processor boost frequency | 3.8 GHz |
| Configurable TDP-down | 25 W |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tip RAM | non-ECC |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Model Procesor | 10105T |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sloturi memorie | 1 |
| Sistem Operare | Linux |
| HDD | None |
| Tip | DDR4 |
| SSD | 256GB |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 630 |
Nu există recenzii încă.