Desktop Dell Vostro 3710 SFF, 180W Green Mesh TPM, 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 processor (12-Core, 25M Cache, 2.1GHz to 4.8GHz), Intel UHD Graphics 730 with shared graphics memory, 16GB, 16GBx1, DDR4, 3200MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Tray load DVD Drive (Reads and Writes to DVD/CD), No Media Card Reader, 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, Wireless Driver, Dell Optical Mouse-MS116 – Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (English) – US International, External ports: Network: 1 x RJ-45 port, USB: 4 x USB 3.2 Gen 1 ports, 4 x USB 2.0 ports, Audio: 1 x global headset jack, 1 x audio line-out port, Video: 1 x HDMI 1.4b port, 1 x DisplayPort 1.4 port, Power port: AC power- supply port, Security: 1 x security-cable slot (wedge-shaped), 1 x padlock ring slot, Internal ports: 1 x PCIe x16 half-height expansion card slot, 1 x PCIe x1 half-height slot, SATA: 1 x SATA 2.0 slot for slim optical drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch/2.5-inch hard drive, M.2: M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, Memory slots: Two UDIMM slots, Memory type: Dual-Channel DDR4, Memory speed: 3200 MHz, Dimensions and weight: Height: 290 mm, Width: 92.6 mm, Depth: 292.80 mm, Weight: 4.52 kg, Ubuntu Linux 20.04, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service Warranty
Desktop PC
Desktop Dell Vostro 3710 SFF, i7-12700, 16GB, 512GB SSD, Ubuntu
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.398,00lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Sistem de operare | Ubuntu |
| Model GPU | Intel UHD Graphics 730 |
| Destinat pentru | Business |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Numar thread-uri | 24 |
| Frecventa | 2.1 GHz |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Slot m.2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | Da |
| USB Type-C | Nu |
| USB 3.2 Gen 2 | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Max TDP | N/A |
| Numar nuclee | 12 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip stocare | M.2 nVME |
| Sistem Operare | Linux |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Unitate optica | Da |
| Model Procesor | 12700 |
| Tip | DDR4 |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 730 |
Nu există recenzii încă.