Desktop Dell Vostro 3888 MT, 260W EPA L6 TPM chassis(Sliver Mesh), Estar Qualified, 10th Gen Intel(R) Core(TM) i3-10100 processor(4-Core, 6M Cache, 3.6GHz to 4.3GHz), 4GB, 4Gx1, DDR4, 2666MHz, 1TB 7200RPM 3.5 SATA HDD, Integrated Graphics, Media Card Reader SD 3.0, Tray load DVD Drive (Reads and Writes to DVD/CD), Cyberlink Software for Windows 10 without media, 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, braket for WLAN Card, I/O Ports: 2x USB 2.0 Gen 1 ports (front), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A port (front), 2x USB 2.0 Gen 1 ports (rear), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (rear), 1x Universal audio jack, 1x RJ-45 Port 10/100/1000 Mbps, 1x Line-out re- tasking Line-in audio port, 1x HDMI 1.4b port, 1x VGA port, 1x Padlock hoop,1x Kensington security-cable slot, Dimensions and weight: Height: 324.30 mm, Width: 154.00 mm, Depth: 293.00 mm, Weight (approximate) : 6.03 kg, Windows 10 Pro Natl Aca Strategic EDU CARE K12 and HIGHER EDU only. LOE Required ENG,NL,PL,ROU,SL, 2y Partner Led Carry In Service Extension
Desktop PC
Desktop Dell Vostro 3888 MT, i3-10100, 4GB, 1TB HDD, W10
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.634,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Capacity-SSD | no-SSD |
| Model GPU | Intel UHD Graphics |
| HDD-or-SSD | HDD |
| Video | Onboard |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Microsoft-OS | WIN10P EDU |
| Capacity-HDD | 1T |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 10 Pro Edu |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 3.2 Gen 1 | Da |
| USB Type-C | Nu |
| USB 3.2 Gen 2 | Nu |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Numar nuclee | 4 |
| Max TDP | 58 W |
| DisplayPort | Nu |
| Numar thread-uri | 8 |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Frecventa | 3.6 GHz |
| Model Procesor | 10100 |
| Slot m.2 | N/A |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip stocare | HDD |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | N/A |
| Unitate optica | Da |
| HDD | 1TB |
| Format desktop | Mid Tower |
| Destinat pentru | Education |
| SSD | None |
| Sistem Operare | Windows 10 Pro Edu |
| Tip | DDR4 |
Nu există recenzii încă.