Desktop Dell Vostro 3888 MT, 260W EPA L6 TPM chassis(Sliver Mesh), Estar Qualified, 10th Gen Intel(R) Core(TM) i3-10100 processor(4-Core, 6M Cache, 3.6GHz to 4.3GHz), 8GB, 1x8GB, DDR4, 2666MHz, 1TB 7200RPM 3.5 SATA HDD, Integrated Graphics, No Media Card Reader, Tray load DVD Drive (Reads and Writes to DVD/CD), CyberLink Media Essentials for Windows, 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, braket for WLAN Card, Dell MS116 Wired Mouse Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (US/International), I/O Ports: 2x USB 2.0 Gen 1 ports (front), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A port (front), 2x USB 2.0 Gen 1 ports (rear), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (rear), 1x Universal audio jack, 1x RJ-45 Port 10/100/1000 Mbps, 1x Line-out re-tasking Line-in audio port, 1x HDMI 1.4b port, 1x VGA port, 1x Padlock hoop,1x Kensington security-cable slot, Dimensions and weight: Height: 324.30 mm, Width: 154.00 mm, Depth: 293.00 mm, Weight (approximate) : 6.03 kg, Windows 11 Pro, Natl Aca STRATEGIC. K12 EDU only. MSFT LOE Approval req’d. English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3 Yrs Partner Led Carry In Service warranty
Desktop PC
Desktop Dell Vostro 3888 MT, i3-10100, 8GB, 1TB HDD, W11
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.929,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Capacity-SSD | no-SSD |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| HDD-or-SSD | HDD |
| Video | Onboard |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Capacity-HDD | 1T |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro Edu |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro Edu |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 3.2 Gen 1 | Da |
| USB Type-C | Nu |
| USB 3.2 Gen 2 | Nu |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Max TDP | 58 W |
| DisplayPort | Nu |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Frecventa | 3.6 GHz |
| Model Procesor | 10100 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot m.2 | N/A |
| Tip stocare | HDD |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | N/A |
| Unitate optica | Da |
| HDD | 1TB |
| Format desktop | Mid Tower |
| Destinat pentru | Education |
| Sistem Operare | Windows 11 PRO Edu |
| SSD | None |
| Tip | DDR4 |
Nu există recenzii încă.