
Espressoare
ESPRESSOR FRAM FEM-850BKSS
Producator:
Fram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
708,99lei
Stoc epuizat
| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Cana | Nu |
| Tip espresor | Manual |
| Tip cafea | Macinata |
| Material carcasa | Inox&Plastic |
| Presiune | 15 BAR |
| Filtru | Dublu pentru doua cesti |
| Greutate | 3.80 kg |
| Inaltime | 29.90 cm |
| Latime | 22.70 cm |
| Adancime | 27.80 cm |

Nu există recenzii încă.