
Espressoare
ESPRESSOR HEINNER HEM-200BK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
57 în stoc
342,99lei
57 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Putere espresor | 800W |
| Capacitate rezervor apa | 0.25L |
| Cana | Da |
| Tip espresor | Manual |
| Material carcasa | Plastic |
| Tip cafea | Macinata |
| Optiuni preparare espresor | Spumare lapte |
| Filtru | Inox |
| Greutate | 1.91 kg |
| Inaltime | 30.50 cm |
| Latime | 23.00 cm |
| Adancime | 30.50 cm |
Nu există recenzii încă.