
Fiare de calcat
Fier de calcat Heinner HSI-2400LGR, calcare uscata/spray/jet de abur, talpa
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
176,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Material talpa | Ceramic |
| Functii speciale | Auto-curatare |
| Tip calcare | Spray |
| Putere fier | ≥2001W |
| Capacitate rezervor | 350ml |
| Greutate | 1.29 kg |
| Inaltime | 15.80 cm |
| Latime | 11.90 cm |
| Adancime | 31.00 cm |
Licenta retail Bitdefender Internet Security - protectie completapentru Windows, valabila
Nu există recenzii încă.