
Fierbatoare
FIERBATOR ELECTRIC FRAM FEK-2200BK
Producator:
Fram
Disponibilitate:
100 în stoc
232,99lei
100 în stoc
| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Material carcasa | Plastic |
| Putere fierbător | ≥2001W |
| Capacitate fierbător | 1.5-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 1.17 kg |
| Inaltime | 27.30 cm |
| Latime | 22.90 cm |
| Adancime | 24.50 cm |
Nu există recenzii încă.