
Gratare electrice
GRILL ELECTRIC FRAM FEG-2100SSBK
Producator:
Fram
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
829,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip placi | Detasabile |
| Tip utilizare | Gratar |
| Material panou frontal | Plastic |
| Functii gratar | Deschidere 180 grade |
| Putere | 2100W |
| Accesorii | Tava colectare ulei |
| Greutate | 5.25 kg |
| Inaltime | 18.00 cm |
| Latime | 38.00 cm |
| Adancime | 32.00 cm |
Nu există recenzii încă.