
Gratare electrice
Grill electric Heinner HEG-F1800, 1800W, placa detasabila aluminiu turnat cu
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
287,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip placi | Detasabile |
| Tip utilizare | Gratar |
| Putere | 1800W |
| Material panou frontal | Plastic |
| Functii gratar | Temperatura reglabila |
| Accesorii | Nu |
| Greutate | 3.00 kg |
| Inaltime | 12.10 cm |
| Latime | 33.50 cm |
| Adancime | 32.30 cm |
Nu există recenzii încă.