HDD intern Seagate, 3.5″, 8TB, NAS, SATA3, 5400rpm, 256MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD intern Seagate, 3.5", 8TB, NAS, SATA3, 5400rpm, 256MB
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
3 în stoc
2.358,99lei
3 în stoc
| Buffer HDD intern | 256MB |
|---|---|
| Capacitate HDD intern | 8TB |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Non-operating shock | 300 G |
| HDD capacity | 8 TB |
| Noise level (idle) | 25 dB |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| Error Recovery Control (ERC) | Yes |
| Power consumption (idle) | 4 W |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.