tes test test
Hard Disk-uri Desktop
HDD intern WD, 3.5", 4TB, RED Pro, SATA 6Gb/s, 7200rpm,
Producator:
Wd
Disponibilitate:
100 în stoc
1.697,99lei
100 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 128MB |
| Capacitate HDD intern | ≥2.1TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| HDD capacity | 4 TB |
| Non-operating shock | 300 G |
| Storage drive adapter included | No |
| Start-up current | 1.79 A |
| HDD sustained transfer rate | 202 MiB/s |
| Power consumption (read) | 9.1 W |
| Power consumption (write) | 9.1 W |
| Power consumption (idle) | 7.1 W |
| HDD size | 3.5 |
| Operating shock | 30 G |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Power consumption (standby) | 1 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.