HDD intern WD, 3.5″, 14TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 512MB, Surveillance HDD
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD RED Pro Surveillance, 14TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
11 în stoc
4.840,99lei
11 în stoc
| Buffer HDD intern | 256MB |
|---|---|
| Capacitate HDD intern | 14 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Advanced Format (AF) | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Hot-swap | No |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Workload rate limit | 300 TB/year |
| Non-operating shock | 300 G |
| Storage drive adapter included | No |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Power consumption (idle) | 3 W |
| Power consumption (read) | 6.2 W |
| Power consumption (write) | 6.2 W |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Native Command Queuing (NCQ) | Yes |
| HDD sustained transfer rate | 255 MiB/s |
| Shock sensor | Yes |
| HDD capacity | 14 TB |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.