HDD intern notebook WD 2.5″, 1TB, Blue, SATA3, 5400rpm, 128MB
Hard disk-uri laptop
HDD Laptop Western Digital Blue, 1TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
639,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer | 128MB |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD capacity | 1 TB |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Power consumption (read) | 1.5 W |
| Power consumption (write) | 1.5 W |
| Power consumption (idle) | 0.5 W |
| Operating voltage | 5 V |
| Drive ready time | 2.8 s |
| HDD size | 2.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.