SKU: AHD330-1TU31-CBK
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
444,99lei
Stoc epuizat
SKU: AHD330-1TU31-CBK Categorie:
Producator
ADATA
Garantie
36
Capacitate HDD-SSD extern1
1TB
Format HDD-SSD extern1
2.5"
Wi-Fi
No
Interfață HDD-SSD extern1
USB3.1
SSD sau HDD
HDD
Alimentare USB1
Da
HDD capacity
1 TB
Format HDD extern
2.5"
USB connector
Micro-USB B
Thunderbolt technology
No
Bus powered
USB
Bus power
5 V
Capacitate HDD extern
Alimentare USB
Da
Interfata HDD extern
USB 3.x Gen 1
HDD size
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “HDD Extern ADATA HD330, 1TB, Negru, USB 3.1”