SKU: AHD330-4TU31-CBL
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
875,99lei
Stoc epuizat
HDD extern ADATA, 4TB, HD330, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Albastru
SKU: AHD330-4TU31-CBL Categorie:
Producator
ADATA
Garantie
36
Capacitate HDD-SSD extern1
4TB
Format HDD-SSD extern1
2.5"
Wi-Fi
No
Interfață HDD-SSD extern1
USB3.1
Alimentare USB1
Da
HDD capacity
4 TB
Format HDD extern
2.5"
USB connector
Micro-USB B
Thunderbolt technology
No
Bus powered
USB
Bus power
5 V
Capacitate HDD extern
Alimentare USB
Da
Interfata HDD extern
USB 3.x Gen 1
HDD size
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “HDD Extern ADATA HD330, 4TB, Albastru, USB 3.1”