HDD extern WD, 500GB, Elements Portable, 2.5″, USB3.0, negru
Hard Disk-uri & SSD-uri externe
HDD extern WD Elements Portable, 500GB, negru, USB 3.0
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
563,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate HDD-SSD extern1 | 500GB |
|---|---|
| Interfață HDD-SSD extern1 | USB3.0 |
| Format HDD-SSD extern1 | 2.5" |
| Wi-Fi | No |
| Alimentare USB1 | Da |
| HDD capacity | 500 GB |
| Format HDD extern | 2.5" |
| USB connector | Micro-USB B |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus powered | USB |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 500 GB |
| USB data transfer rates | 480,5000 Mbit/s |
| File format system | NTFS |
| Alimentare USB | Da |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| HDD size | 2.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.