SKU: ASC685-250GU32G2BK
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
311,99lei
Stoc epuizat
SKU: ASC685-250GU32G2BK Categorie:
Producator
ADATA
Garantie
36
Format HDD-SSD extern1
2.5"
Capacitate HDD-SSD extern1
250GB
SSD sau HDD
SSD
Interfață HDD-SSD extern1
USB3.2
Alimentare USB1
Da
Operating voltage
5 V
Thunderbolt technology
No
USB connector
USB Type-C
NVMe
No
Hardware encryption
Password protection
Format HDD-SSD extern
2.5"
Memory type
3D NAND
Capacitate SSD extern
250 GB
Interfata SSD extern
USB 3.2 Gen 2
Mobile operating systems supported
Android
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “SSD Extern ADATA SC685, 250GB, Negru, USB 3.2”