
Hote decorative
HOTA DECORATIVA FRAM FCH-S400RBK
Producator:
Fram
Disponibilitate:
23 în stoc
1.006,99lei
23 în stoc
| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Număr motoare | 1 |
| Capacitate maximă de absorbție | 200-300 m3/h |
| Clasa energetică | D |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Model | Piramida |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Capacitate de absorbtie | 281 m³/h |
| Greutate | 6.30 kg |
| Inaltime | 50.5-78.5 cm |
| Latime | 59.60 cm |
| Adancime | 45.00 cm |
Nu există recenzii încă.