
Hote decorative
HOTA DECORATIVA HEINNER DCH-650RGBK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
4 în stoc
551,99lei 1.306,99lei
4 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Filtru | Metalic |
| Număr motoare | 1 |
| Clasa energetică | B |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Model | Inclinata |
| Capacitate de absorbtie | 594.5 m3/h |
| Inaltime | 76 – 114 cm |
| Capacitate maximă de absorbție | > 500 m3/h |
| Greutate | 14.20 kg |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 43.00 cm |
Nu există recenzii încă.