
Hote traditionale
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
34 în stoc
250,99lei 618,99lei
34 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Număr motoare | 1 |
| Clasa energetică | B |
| Capacitate de absorbtie | 358.4 m3/h |
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Lumina LED | Da |
| Greutate | 6.00 kg |
| Inaltime | 22.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 30 – 46.3 cm |
Nu există recenzii încă.