Imprimanta laser color Xerox Versalink C7000V_DN, Dimensiune: A3, Viteza: 35 ppm mono si color, Rezolutie: 1200 x 2400 dpi, Procesor: 1.05 GHz, Memorie: 2 GB, Alimentare cu hartie standard: 620 pagini, Duplex, Limbaje de printare: Adobe® PostScript® 3™ PCL® 5e, 6 PDF XPS TIFF JPEG HP-GL ,Volum maxim printare lunar: 153 000 pagini, Interfata: USB, Retea, NFC , Consumabile: 106R03769, 106R03770, 106R03771, 106R03772, 106R03765, 106R03766, 106R03767, 106R03768, 113R00782, 115R00129, Optionale: 097S04910, 097S04907, 097S04908, 497K17720, 097S04911, 497K17740, C7000EUD, 497K16750.
Imprimanta laser color Xerox Versalink C7000V_DN, Dimensiune: A3, Viteza: 35
Stoc epuizat
10.541,99lei
Stoc epuizat
| Alimentator automat documente | Nu |
|---|---|
| Mod imprimare | Color |
| Duplex imprimare | Automat |
| Volum lunar imprimare | max-100.000pgs |
| Printer Format | A3 |
| Printer Interface | USB+LAN |
| Viteza imprimare | 30-40ppm |
| Display | LCD |
| Print technology | Laser |
| Duplex printing | Yes |
| Secure printing | Yes |
| Printer fonts | PCL, PostScript |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Direct printing | Yes |
| Colour display | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Processor cores | 2 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Colour | Yes |
| Number of print cartridges | 4 |
| Duplex printing mode | Auto |
| Network ready | Yes |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Watermark printing | Yes |
| N-up printing | 2, 4, 6, 8, 9, 16 |
| Booklet printing function | Yes |
| Total number of input trays | 2 |
| USB connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Optional connectivity | Wireless LAN |
| Control type | Buttons, Touch |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 216 g/m² |
| Paper tray media weight | 64 – 256 g/m² |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Total output capacity | 500 sheets |
| Paper input type | Paper tray |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Duplex print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Warm-up time (from sleep mode) | 12 s |
| Time to first page (black, normal) | 5.1 s |
| Time to first page (colour, normal) | 7.6 s |
| Maximum duty cycle | 153000 pages per month |
| Page description languages | HP-GL, PCL 5e, PCL 6, PostScript 3, TIFF, XPS |
| Recommended duty cycle | 0 – 10000 pages per month |
| Number of printer fonts | 219 |
| Number of PCL fonts | 83 |
| Number of PostScript fonts | 136 |
| Total input capacity | 620 sheets |
| Paper tray 1 input capacity | 520 sheets |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A3, A4 |
| Custom media width | 88.9 – 297 mm |
| Custom media length | 98.4 – 431.8 mm |
| Standard interfaces | Ethernet, NFC, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Management protocols | DHCP, SNMP, WINS, HTTP, HTTPS, TLS, SNTP, MDNS |
| Maximum internal memory | 2048 MB |
| Sound pressure level (printing) | 52.5 dB |
| Sound power level (printing) | 6.75 dB |
| Sound power level (standby) | 4.1 dB |
| Power consumption (printing) | 1600 W |
| Power consumption (standby) | 94 W |
| Power consumption (PowerSave) | 1.4 W |
| Current rating | 8 A |
| Other operating systems supported | HP-UX 11 |
| Included cartridge capacity (CMY) | 3300 pages |
| Compatibility | VersaLink C7000 |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.