Imprimanta laser mono Canon LBP361DW, dimensiune A4, duplex, viteza imprimare max 61ppm, rezolutie 1200x1200dpi, memorie RAM 2GB, Memorie stocare 32GB eMMC, alimentare hartie standard 650coli, max 2650 coli, volum de printare maxim 250k pagini/luna, interfata USB 2.0,retea,wireless, consumabil: CRG073 (27k pagini)
Imprimante laser
Imprimanta laser mono Canon LBP361DW, dimensiune A4, duplex, viteza imprimare
Producator:
Canon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.897,00lei
Stoc epuizat
| Display | LCD |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Duplex printing | Yes |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Total input capacity | 550 sheets |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Colour | No |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Number of print cartridges | 1 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Maximum print size | 216 x 356 mm |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Legal, Letter, Statement |
| Time to first page (black, normal) | 4.9 s |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 61 ppm |
| Warm-up time | 2 s |
| Maximum duty cycle | 275000 pages per month |
| Page description languages | PCL 5e4, PCL 6, PostScript 3, UFRII |
| Recommended duty cycle | 3000 – 16000 pages per month |
| Total output capacity | 500 sheets |
| Maximum input capacity | 4300 sheets |
| Paper tray media types | Coated paper, Envelopes, Heavy paper, Letterhead, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Thin paper |
| Envelopes sizes | 10, C5, Com-10, DL, Monarch |
| Power consumption (printing) | 771.49 W |
| Power consumption (standby) | 13.69 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.61 kWh/week |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Included cartridge capacity (CMY) | 27000 pages |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.