Imprimanta laser mono Xerox VersaLink B610V_DN,Dimensiune: A4, Viteza: 63 ppm, Duplex, Rezolutie: 1200×1200 dpi, Procesor: 1.05 GHz, Memorie: 2 GB,Alimentare cu hartie: 700 coli, Conectivitate USB 3.0, 10/100/1000 Base-T, NFC, opțional Wi-Fi (497K16750), Volum maxim lunar: 275 000 pagini,Limbaj Printare: Adobe® PostScript® 3™, HP-GL, JPEG, PCL® 5e, PCL® 6 emulation, PDF, TIFF, XPS, Consumabile: 106R03941, 106R03943, 106R03945, 101R00582, Optionale: 097S04948, 097S04949, 097S04952, 097S04953, 097S04954, 097S04955, 497K16750, 497K18360.
Imprimanta laser mono Xerox VersaLink B610V_DN,Dimensiune: A4, Viteza: 63 ppm,
Stoc epuizat
6.403,99lei
Stoc epuizat
| Alimentator automat documente | Nu |
|---|---|
| Mod imprimare | Monocrom |
| Duplex imprimare | Automat |
| Volum lunar imprimare | ≥100.001pgs |
| Printer Format | A4 |
| Printer Interface | USB+LAN |
| Viteza imprimare | >40ppm |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Format | A4 |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Duplex | Automat |
| Viteza duplex | 56 ipm |
| Procesor | 1.05 GHz Dual-Core |
| Memorie RAM standard | 2 GB |
| Numar copii maxim/luna | 250.000 de pagini |
| Numar copii recomandat/luna | 20.000 de pagini |
| Prima pagina | 7.1 sec |
| Viteza de printare monocrom | 63 ppm |
| Rezolutie la printare monocrom | 1200 x 1200 dpi |
| Limbaj imprimanta | True Adobe PostScript 3, emulare PCL5/6, XPS, PDF |
| Fonturi | PostScript fonts: 136PCL fonts: 83 |
| Capabilitate de imprimare mobila | Apple AirPrintGoogle Cloud PrintPrint By Xerox Xerox Print Service Plug-in for Android (Free at Google Play Store)Xerox Print Management and Mobility Suite, Xerox Print Management and Mobility Service |
| Consumabile incluse | Pachetul contine toner starter |
| Tip Consumabile | Toner |
| Capacitate cartuș | 106R03941 – Cartus Toner Xerox Black 10.300 pagini106R03943 – Cartus Toner Xerox Black 25,900 pagini106R03945 – Cartus Toner Xerox Black 46,700 pagini101R00582 – Drum Xerox 60,000 pagini |
| Alimentare hartie standard | 700 de coli |
| Tava iesire hartie standard | 500 de coli |
| Tip mediu printare | Hartie normala, Perforata, Pre-imprimata, Reciclata, Plicuri, Etichete, Carton usor, Card de hartie |
| USB | USB 2.0 |
| Retea | 10/100/1000 MB/s |
| Wireless | 802.11 b/g/n |
| Ecran LCD | LCD Color Touch-screen |
| Putere consumata | 900 W |
| Nivel zgomot | 56 dB(A) |
| Dimensiuni echipament | 465.5 x 443.4 x 427.4 mm |
| Greutate | 22.3 Kg |
| Cabluri | Nu are cablu USB in pachet |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.