Dell Mobile Precision Workstation 3571, 15.6″ FHD 1920 x 1080, 60 Hz, 400 nit, non-touch, IR FHD EMZA Camera and Microphone with WLAN, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, Single Pointing, No security, FHD/IR Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy,Temporal Noise Reduction,Camera Shutter,Mic, Intel Core i7- 12700H vPro Essentials (24 MB cache, 14 cores, 20 threads, 2.30 GHz to 4.70 GHz, 45W), NVIDIA T600, 4 GB, GDDR6, 16 GB, 1 x 16, 4800MHz, DDR5, Non-ECC SoDIMM, M.2 2280 512 GB, Gen 4 PCIe x4 NVMe, Solid State Drive, Intel AX211, 2×2 MIMO, 2400 Mbps, 2.4/5/6 GHz, Wi-Fi 6E (WiFi 802.11ax), Bluetooth 5.2, Wireless Intel AX211 WLAN Driver, No Mobile Broadband Card, 130W Type C Power Adapter, 4 cell, 64 WHr standard lifecycle battery, Single Pointing Backlit English International Keyboard with numeric keypad, External ports: 1 x RJ45 Ethernet port (flip-down), 1 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 2 x Thunderbolt™ 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB4/Power Delivery, 1 x Headset (headphone and microphone combo) port, 1 x HDMI 2.0 port, 1 x MicroSD-card slot, 1 x Wedge-shaped lock slot, Dimensions and weight: Height (front): 22.67mm, Height (peak): 25.70mm, Height (rear): 24.05mm, Width: 357.80mm, Depth: 233.30mm, Weight (maximum): 1.79Kg, Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Basic Onsite Service warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Dell Mobile Precision Workstation 3571, 15.6" FHD, i7-12700H, 16GB, 512GB
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
13.517,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Tip placa video | Dedicata |
| Bluetooth | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB Type-C | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Thunderbolt | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip display: | IPS |
| Producator placa video | nVidia |
| DisplayPort | Da |
| Camera WEB | Full HD |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Model GPU dedicat | NVIDIA T600 |
| Producator Procesor | Intel |
| Luminozitate | 400 nt |
| Segment | Workstation |
| Placa Video | nVidia T600 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| Model placa video | N/A |
| Model Procesor | 12700H |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.