Dell Mobile Precision Workstation 3581, 15.6″ FHD 1920 x 1080, 60 Hz, 250 nits, non-touch, IR FHDCamera and Mic with WLAN, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, Single Pointing, Smart Card Reader (w/CV3), FHD/IR Camera, Temporal Noise Reduction, Camera Shutter, Mic, Intel Core i7-13800H, vPro Enterprise (24MB Cache, 14 Cores, 20 Threads, 2.5 – 5.2 GHz Turbo, 45W, NVIDIA® RTX A500, 4GB GDDR6 Graphics Card, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 4800 MT/s, 512GB, M.2 2230, Gen 4 PCIe NVMe SSD, Class 35, Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2×2 with Bluetooth Wireless, Wireless Intel AX211 WLAN Driver MOD-SRV, 130W Type C Power Adap, 4 Cell, 64WHr, Standard Battery, Single Pointing Backlit US International Keyboard with numeric keypad, External ports: Network port: 1 x RJ-45 port, USB ports: 2 x Thunderbolt 4 port with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port, Audio port: 1 x Universal audio port, Video port: 1 x HDMI 2.0 port, Power-adapter port: Type-C adapter, Security-cable slot: One security-cable slot (wedge-shaped), Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, 1 x M.2 3042/3052 slot for WWAN (optional), Memory specifications: Memory slots: Two-SODIMM slots, Memory type: Single-channel DDR5, Dual-channel DDR5, Memory speed: 4800 MHz, Maximum memory configuration: 64 GB, Dimensions and weight: Front height: 22.70mm, Rear height: 24.70mm, Width: 357.80 mm, Depth: 233.30 mm, Weight: 1.795 kg, Ubuntu 22.04 on Precision, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty

Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Dell Mobile Precision Workstation 3581, 15.6" FHD 1920 x 1080,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
12.265,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Sistem de operare | Linux |
| Camera WEB | Full HD |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model GPU dedicat | NVIDIA RTX A500 |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Workstation |
| Placa Video | nVidia RTX A500 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Producator placa video | nVidia |
| Model Procesor | 13800H |
| Model placa video | RTX A500 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.