Dell Mobile Precision Workstation 7560, 15.6″ FHD, 1920×1080, 60Hz, Anti-Glare, Non-Touch, 100% DCIP3, 500 Nits, Cam/Mic, WLAN, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, 11th Gen Intel Core i7-11850H (8 Core, 24MB Cache, 2.50GHz to 4.80GHz, 45W, vPro), NVIDIA RTX A3000 w/6 GB GDDR6, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 3200MHz, Non-ECC, SODIMM, M.2 2280 1 TB, Gen 4 PCIe x4 NVMe, Solid State Drive, Intel Wi-Fi 6E AX210, (6GHz), 2×2 with BT5.2, Intel Wi-Fi 6E AX210 Wireless Card with Bluetooth 5.2, 180W E5 Power Adapter (EPEAT), 6 Cell 95Whr ExpressCharge Capable Battery, Internal US/International Qwerty Non-backlit Keyboard with 10 Key Numeric Keypad, Keyboard Lattice for 99 key and 100 key keyboard, External ports: Network port: 1 x RJ-45 Ethernet port 10/100/1000 Mbps, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C Thunderbolt 4 ports, Audio port: 1 x global headset jack, Video port: 1 x HDMI 2.1 port, 1 x mini DisplayPort 1.4, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Smart card reader: 1 x smart-card reader, Power-adapter port: 1 x DC-in port (7.4 mm standard plug), Security-cable slot: 1 x wedge-shaped security slot, Dimensions and weight: Front height: 25.00 mm, Rear height: 27.36 mm, Width: 360.00 mm, Depth: 242.00 mm, Weight: 2.49 kg, Windows 10 Pro (Includes Windows 11 Pro License) English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y Basic Onsite Service warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Dell Mobile Precision Workstation 7560 CTO, 15.6", FHD, i7-11850H, 32GB,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
23.014,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera WEB | Fara |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | Dedicata |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Workstation |
| Placa Video | nVidia RTX A3000 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Producator placa video | nVidia |
| Luminozitate | 500 nt |
| Conectivitate celulara | 4G |
| Model Procesor | 11850H |
| Model placa video | RTX A3000 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.