| Platforma producator | Dell Inspiron 3501 |
| Tastatura numerica | Da |
| Dimensiuni (W x H x D) | 363.9 x 18 x 249 mm |
| Greutate | 1.83 Kg |
| Securitate | Security lock |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura Chiclet Baterie 3 celule – 42Wh |
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop DELL Inspiron 3501, 15.6-inch FHD (1920 x 1080), procesor
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.650,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera WEB | Fara |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Sistem de operare | Windows 10 Home |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Consumer |
| Placa Video | Intel UHD Graphics |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Producator placa video | Intel |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Model Procesor | 1035G1 |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip procesor | Intel Core i3 |

Nu există recenzii încă.