Laptop Dell Inspiron 3511, 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-Touch Narrow Border WVA Display, Carbon Black Palmrest without Finger Print Reader, Carbon Black, 11th Generation Intel(R) Core (TM) i7-1165G7 Processor (12MB Cache, up to 4.7 GHz), Intel(R) Iris(R) Xe Graphics with shared graphics memory, 16GB, 8GBx2, DDR4, 2666MHz, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, Realtek 8821 Wireless card driver, 65 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), English International Non-Backlit Keyboard with Numeric Keypad, External ports: Network port: Not supported, USB ports: 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C port (optional with discrete graphics), 1 x USB 2.0 port, Audio port: 1 x Headset jack, Video port: HDMI 1.4 port, NOTE: HDMI output supports up to 1920×1080 @ 60Hz, no 4K/2K output supported, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 4.5 mm barrel-type, Security-cable slot: 1 x wedge- shaped lock slot, Dimensions and weight: Front height: 17.50 mm, Rear height: 18.90 mm, Width: 358.50 mm, Depth: 235.56 mm, Starting weight: 1.73 kg, Ubuntu Linux 20.04, 2y Partner Led Carry In Service Warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop DELL Inspiron 3511, 15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB, 1TB SSD,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.807,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera WEB | Fara |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Sistem de operare | Linux |
| Model GPU dedicat | Intel Iris Xe MAX |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Placa Video | Intel Iris Xe Graphics |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Consumer |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Producator placa video | Intel |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| USB 3.1 | Da |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model Procesor | 1165G7 |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.