Laptop Dell Latitude 9420, 2-in-1, 14 QHD+ (2560×1600) Touch, IR Cam, Mic, SafeShutter, ComfortView+, Proximity and Camera Sensor, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, Palmrest, Fingerprint Reader, WLAN, 11th Generation Intel Core i7-1185G7 (4 Core, 12M cache, base 3.0GHz, up to 4.8GHz, vPro), Intel Iris Xe Graphics, 16GB, 4266MHz, LPDDR4x, Non-ECC, M.2 512GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, 60 WHr Polymer, ExpressCharge capable, 65W Type-C Epeat Adapter, Intel(R) Wi-Fi 6E AX210 2×2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 Wireless Card, Intel Wi-Fi 6E AX210 2×2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 Wireless Driver, No Mobile Broadband Card, Single Point Keyboard English International with backlight, External ports: USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB4/Power Delivery, Audio port: 1 x universal audio port, Video port/ports: 1 x HDMI 2.0 port, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, Power-adapter port: Type-C power input, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Dimensions and weight: Front height: 8.42 mm, Rear height: 13.91 mm, Width: 310.59 mm, Depth: 215.18 mm, Weight: 1.4 kg, Windows 11 Pro, English, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop DELL Latitude 9420, 2-in-1, 14" QHD+, Touch, i7-1185G7, 16GB,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
16.949,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Cititor amprente | Da |
| Diagonala display | 14-15 inch |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Touchscreen | Da |
| Camera WEB | HD |
| Model GPU dedicat | Intel Iris Xe MAX |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Da |
| Placa Video | Intel Iris Xe Graphics |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Business |
| Tip display: | IPS |
| Producator placa video | Intel |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Model Procesor | 1135G7 |
| Luminozitate | 400 nt |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.