Ultrabook Dell XPS 9510, 15.6 OLED 3.5K (3456×2160) InfinityEdge Touch Anti-Reflective 400-Nit Display, Platinum Silver exterior, Black interior, Palmrest for 79 key (Finger Print), 11th Generation Intel(R) Core(TM) i9-11900H (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 8 cores), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 3050 Ti 4GB GDDR6 [45W], 32GB DDR4 3200MHz, 2x16GB, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Killer Wi-Fi 6 AX1650 (2×2) and Bluetooth 5.1, Black 130W Type-C Power Adapter, 6-Cell Battery, 86WHr (Integrated), Internal US/International Qwerty Backlit Keyboard, External ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with Power Delivery/DisplayPort, 2 x Thunderbolt 4 (USB4) USB Type-C port with Power Delivery, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with Power Delivery/DisplayPort, 2 x Thunderbolt 4 (USB4) USB Type-C port with Power Delivery, NOTE: A USB Type-C to DisplayPort adapter (sold separately) is required to connect a DisplayPort device, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Docking port: Not supported, Power-adapter port: DC-IN through one of the three USB Type-C ports, Security: Security-cable slot (wedge-shaped), Dimensions and weight: Front height: 7.70 mm, Rear height: 18.00 mm: Width: 344.40 mm, Depth: 230.30 mm: Weight (maximum): 2.04 kg, Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Basic Onsite Service Warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop Dell XPS 9510, 15.6 OLED 3.5K (3456×2160) InfinityEdge TouchScreen,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
22.351,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Camera WEB | Fara |
| Utilizare | Ultraportabil |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Rezolutie2 | 3456 x 2160 |
| Touchscreen | Da |
| Memorie RAM2 | 32 GB |
| Tip procesor2 | Intel Core i9 |
| Model GPU dedicat | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Consumer |
| Placa Video | nVidia GeForce RTX 3000 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| Tip display: | OLED |
| Luminozitate | 400 nt |
| Producator placa video | nVidia |
| Model Procesor | 11900H |
| Rezoluție | 3456 x 2160 |
| Model placa video | RTX 3050 Ti |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip procesor | Intel Core i9 |
Nu există recenzii încă.