Ultrabook Dell XPS 9710, 17.0 UHD+ (3840 x 2400) InfinityEdge Touch Anti-Reflecitve 500-Nit Display, Platinum Silver exterior, Black interior, Palmrest for 79 key (Fingerprint Reader), 11th Generation Intel(R) Core(TM) i7-11800H (24MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores), NVIDIA (R) GeForce RTX(TM) 3060 6GB GDDR6 [70W], 32GB DDR4 3200MHz, 2x16GB, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Killer Wi-Fi 6 AX1650 (2×2) and Bluetooth 5.1, Black 130W Type-C Power Adapter, 6-Cell Battery, 97WHr (Integrated), Internal US/International Qwerty Backlit Keyboard, External ports: USB ports: 4 x Thunderbolt 4 ports, Audio port: 1 x universal audio jack, Video port/ports: 4 x Thunderbolt 4 ports, Media- card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: DC-IN through one of the four Thunderbolt 4 ports, Security-cable slot: 1 x Security-cable slot (wedge-shaped), Dimensions and weight: Front height: 8.67 mm, Rear height: 13.15 mm, Width: 374.48 mm, Depth: 248.08 mm, Weight: 2.53 kg, Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Basic Onsite Service Warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop Dell XPS 9710, 17.0 UHD+ (3840 x 2400) InfinityEdge
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
25.150,00lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Camera WEB | Fara |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Touchscreen | Da |
| Diagonala display | 17-18 inch |
| Greutate | Peste 2.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model GPU dedicat | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Consumer |
| Placa Video | nVidia GeForce RTX 3000 |
| Tip display: | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Rezoluție | 3840 x 2400 |
| Producator placa video | nVidia |
| Luminozitate | 500 nt |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Model Procesor | 11800H |
| Model placa video | RTX 3060 |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.